top of page
  • תמונת הסופר/תHilly Rejwan Sorek הילי רג'ואן שורק

היוש קורונוש: משחקי חובה, במינימום תקציב ובלי יציאה מהבית לרכישה באמזון

שוב אני, והפעם עם פתרונות פרקטיים.

אז לפני שאנחנו נכנסים להסגר, אני ממליצה ועושה בעצמי - לעשות הזמנה מאמזון של משחקים איכותיים ומפתחי יכולות. גם כאלו שאנחנו נוכל לשחק עם הילדים אבל בעיקר - כאלו שהם יכולים לנסות בעצמם ולהעסיק את עצמם. בחרתי לכם רשימה של משחקים שאני מזמינה לעצמי או כאלו שכבר יש לי ואני ממליצה מניסיון. כולן של מותג שאני ממש אוהבת ובמחירים ממש מצחיקים.

שנהיה בריאים וגם שמחים על הדרך.


כמה טיפים למתחילות: אמזון שולחים לישראל ובחינם! מעל 50$. ממליצה להרכיב סל של עד 75$ כדי לא לשלם מכס בכניסה לארץ. כלומר, אם אתן צריכות לעבור, ממליצה לפצל לסל נפרד על שם אדם אחר (בן זוג למשל).

פניה אליכן באופן אישי. אני אשמח שתשמשו בלינקים שלי, אני משקיעה הרבה בפוסטים האלו עם המלצות שאני עובדת קשה כדי לחשוב ולתת לכן :) זאת הדרך שלי להרוויח קצת כסף, ומבחינתכן זה לא משנה כלום ולא משפיע על הסכום כמובן. גילוי מלא הוא שאמזון משלמים לי סכום זעום על כל רכישה שנעשית דרכי וככה כולם יוצאים מורווחים. מעריכה את זה מאוד. לב.
בואו נתחיל:

 

משחקים שאני כבר מלא זמן רוצה לקנות ויעסיקו את גאיוש עצמאית:


ערכה להכנת גלידות. שמעתי על זה כבר מזמן והבנתי שילדים ממש נהנים מזה.


ערכת וטרינר לטיפול בחיות.

משחק מדבקות רב פעמיות שאפשר להלביש את הנשים בתמונות. לא מאוד פמינסטי אולי אבל התעסקות באיפור שלי ובעגילים שלי זה לגמרי משהו שמעניין אותה אז מבחינתי המשחק הוא מעולה. עם כל הכבוד לפמינזם והרצון שלי לתת לה גם "משחקים של בנים" אני צריכה להיזהר לא לעשות לה אנטי לשום דבר ובטח לזרום איתה על דברים שהיא מעוניינת לחקור, כמו נשיות, כמו דברים של גדולות, כמו דברים של אמא. הולכת לרכוש עכשיו.

**** עריכה: מצרפת לכן בסוף הרשימה את הלינק שבו השתמשתי שמכיל כמה ערכות שרציתי יחד ויותר זול ***


מצא את החיה ולהתאים את המדבקה לחיה שצריך למצוא. הולכת לרכוש עכשיו.ערכת רופא עם מללאאאא אביזרים שווים. אצלנו אנחנו פונים אליה כבר תקופה כד"ר גאיה.

יצירה - הכנת קופסא וכל המוצרים כבר בפנים


ערכה להכנת פיצה: 

משחקים לשיפור מיומנויות:


ספר/ערכה מגניבה ללמידת קשירת שרוכים עם דגם של נעל שיוצא ממנה


ערכה ללימוד מספרים - מה שאהבתי זה שאפשר להתאים את הפאזל רק למספר הנכון אז הם יכולים גם לנסות לבד.


לימוד מספרים, אותיות וצבעים


 

משחקי חובה שאין מצב שעוד אין לכם:


בהנחה שעוד אין לכם כזה משום מה - זה המשחק המושלם! לא מלכלך והם יכולים לשבת על זה שעות ולצבוע דפים בצבע מים ודפים נמחקים. כל מה שנדרש הוא למלא את הטוש בקצת מים פעם בכמה זמן. בקיצור - מוצר חובה בכל בית. אצלנו אני מרשה לה לצייר עם זה במיטה - וכולנו מרגישים שניצחנו את המערכת.

חוברת צביעה חמודה


עוד המלצה חמה - חוברת מדבקות רב פעמיות. בחוברת יש בובות ואפשר להלביש אותן עם המדבקות. יש בובות שהולכות לבלט, בובות לחתונה וכל מיני כאלה. לא סופר פמינסטי - אבל גם אנחנו לא לובשת בגדי לוחמות אש כל בוקר אז אני קצת משחררת. כדי להרגיש טוב עם עצמי קניתי לה גם את אותה חוברת עם כלי תחבורה. הנה שני הלינקים. שוב, משחק מושלם לבית כי הוא לא מלכלך והוא רב פעמי. יכול להעסיק אותם זמן רב.

**** עריכה: מצרפת לכן בסוף הרשימה את הלינק שבו השתמשתי שמכיל כמה ערכות שרציתי יחד ויותר זול ***

כזה עוד אין לנו ואני קונה עכשיו

ספרו לי מה רכשתן ושיעבור בקלות.

הילי

 

Comentarios


bottom of page